Wersja językowa

Kategorie

Popularne produkty

Naklejki na podłogę

Naklejki na podłogę

Oznaczenie niebezpiecznych miejsc lub przypomnienie o zasadach, obowiązujących w danym miejscu – to tylko przykładowe sytuacje, kiedy przydają się naklejki na podłogę BHP. To bardzo skuteczny sposób na zwrócenie uwagi na bezpieczeństwo pracowników, interesantów czy nawet klientów sklepu. Dodatkowo w naszym sklepie znajdziesz naklejki podłogowe, znaki bezpieczeństwa oraz inne symbole o charakterze ostrzegawczym, nakazującym i zakazującym. Dzięki temu w wyraźny i skuteczny sposób przekażesz najważniejsze informacje.

Dlaczego warto stosować naklejki na podłogę?

Specjalne znaki na ścianie czy podłodze pełnią wiele funkcji. W końcu naklejki podłogowe BHP to w wielu przypadkach wymóg, do którego musisz się bezwzględnie zastosować. Dzięki temu spełnisz warunki związane z bezpieczeństwem wszystkich osób, korzystających z danej przestrzeni. W niektórych przypadkach znaki podłogowe BHP to również sposób na zasygnalizowanie pewnych zasad, co pozytywnie wpływa na zachowania ludzi. Poza tym w naszym sklepie z łatwością znajdziesz odpowiednią naklejkę. Przy jej pomocy przypomnisz o konieczności zachowania wymaganego odstępu, poinformujesz o wysokim stopniu, wyznaczysz miejsce rozładunku lub zaznaczysz, gdzie istnieje ryzyko porażenia prądem i poślizgnięcia się. Po prostu takie znaki znacznie zwiększą bezpieczeństwo.

Naklejki na podłogę BHP, znaki bezpieczeństwa – jakie powinny być?

Bardzo ważne jest to, aby naklejki na podłogę BHP były naprawdę wyraźne, a do tego widoczne nawet z większej odległości. Wtedy zmniejszysz ryzyko niedostrzeżenia tego ostrzeżenia. Dodatkowo istotny jest mocny klej, a także powłoka odporna na środki chemiczne, wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. Kluczowe jest to, żeby naklejka podłogowa BHP była trwała, ponieważ wpływa to na czas jej użyteczności. Poza tym wybieraj znaki z jasnym przekazem. Wówczas wystarczy jedno spojrzenia, aby każdy zrozumiał, czego dotyczy naklejka. W naszym sklepie znajdziesz także naklejki informacyjne BHP oraz znaki zakazu BHP.

View as

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Page
1
/ 1