Zadzwoń do nas:

ANGLES MORTS martwe pole TIR – naklejka,

Add to Wishlist

10,00

ANGLES MORTS martwe pole TIR

Dekret opublikowany 20 listopada 2020 r. we Francji w sprawie sygnalizowania martwego pola pojazdów, których dmc przekracza 3,5 tony, wprowadza od 01.01.2021 r. obowiązek wyposażania ciężarówek w oznakowanie sygnalizujące o martwym polu oraz określa jego lokalizację. Musi być ono widoczne z boków jak również z tyłu pojazdu.

Obowiązek ten dotyczy pojazdów ciężarowych, których dopuszczalna masa całkowita przekracza 3,5 tony, poruszających się w miastach.

Wszystkie nalepki powinny być umieszczone na wysokości od  90 do 150 cm od podłoża. W przypadku ciągnika siodłowego z naczepą będzie to 5 nalepek (dwie na ciągniku po bokach, dwie po bokach naczepy oraz jedna z tyłu). Jeżeli na pojeździe nie ma możliwości umieszczenia oznakowania w odpowiednim miejscu to muszą być umieszczone w taki sposób, aby były widoczne w każdych okolicznościach i w taki sposób, aby nie mogły utrudniać widoczności tabliczek znamionowych i napisów pojazdu, widoczności różnych świateł i urządzeń sygnalizacyjnych oraz pola widzenia kierowcy.

 

 

500 w magazynie

500 w magazynie

  • Rozmiar naklejki 170mm x 250mm,
  • Druk na folii
  • Cena obejmuje jedną naklejkę
  • Wysokiej jakości nadruk odporny na warunki atmosferyczne,
  • Używamy oryginalnych tuszów drukarskich.
  • DODATKOWO ZALAMINOWANA (większa odporność mechaniczna)
Waga 0,05 kg
Wymiary 0,1 × 10 × 14 cm
Format

, , ,

Podłoże

,

Rodzaj

,

wersja językowa