Zadzwoń do nas:

ZAKAZ WSTĘPU BEZ MASKI – znak BHP,

Add to Wishlist

1,007,00

Naklejka zakaz wstępu bez maski to znak zakazu BHP informujący o obowiązku założenia maseczki ochronnej w danym miejscu / pomieszczeniu.

 

Tablice BHP stosuje się w miejscach pracy oraz innych miejscach objętych przepisami BHP. Mają one zminimalizować potencjalne zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi przebywających w pobliżu. Piktogramy BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Znaki zakazu BHP mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych. Znak zakazu informuje o czynności która jest zabroniona w celu uniknięcia zagrożenia.

ZAKAZ WSTĘPU BEZ MASKI – znak BHP

W dobie pandemii we wszystkich wskazanych miejscach obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych. Mają one na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa. Warto więc zatroszczyć się o odpowiednie oznakowanie – pomogą ci w tym nasze tabliczki zakaz wstępu bez maseczki!

 

Znak zakazu wstępu bez maski w miejscach publicznych.

Nasze produkty charakteryzują się wysokiej jakości wydrukiem, odpornym na wszelkie warunki atmosferyczne. W ich produkcji używamy jedynie oryginalnych tuszów drukarskich. Naklejka zakaz wstępu bez maseczki w wersji laminowanej posiada druk dodatkowo zabezpieczony laminatem. Z kolei w wersji PVC tabliczka podklejona została taśmą dwustronną. Polecamy również zapoznać się z pozostałą ofertą na znaki zakazu BHP, których celem jest ograniczenie ryzyka w miejscach pracy i wykonywania innych wskazanych czynności.

Waga 0,05 kg
Wymiary 0,1 × 10 × 14 cm
Format

, , , , ,

Podłoże

,

Rodzaj

,

wersja językowa