ZAKAZ WSTĘPU BEZ MASKI - naklejka tabliczka

0,806,00

Naklejki bhp stosuje się na stanowiskach pracy, gdzie występuje zagrożenie dla życia lub zdrowia pracowników. Naklejki bhp mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Naklejki bhp mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych. Naklejka zakaz wstępu bez maski informuje o obowiązku założenia maseczki ochronnej w danym miejscu / pomieszczeniu.

  • 100x140
  • f-folia samoprzylepna
  • s-standard
- +
Dodaj do ulubionych

Opis:

Naklejka zakaz wstępu bez maski

W dobie pandemii we wszystkich miejscach publicznych obowiązuje nakaz noszenia maseczek ochronnych. Mają one na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa. Warto więc zatroszczyć się o odpowiednie oznakowanie – pomogą ci w tym nasze tabliczki zakaz wstępu bez maseczki!

Zakaz wstępu bez maski dla miejsc publicznych

Nasze produkty charakteryzują się wysokiej jakości wydrukiem, odpornym na wszelkie warunki atmosferyczne. W ich produkcji używamy jedynie oryginalnych tuszów drukarskich. Naklejka zakaz wstępu bez maseczki w wersji laminowanej posiada druk dodatkowo zabezpieczony laminatem. Z kolei w wersji PVC tabliczka podklejona została taśmą dwustronną.

W naszej ofercie znajdują się również naklejki ostrzegawcze BHP oraz naklejki informacyjne BHP.