Zadzwoń do nas:

Znaki zakazu BHP

Dlaczego warto stosować znaki zakazu BHP? W wielu przypadkach mogą zapewnić ochronę zdrowia i życia ludzi. Czasami są także konieczne ze względu na przepisy BHP w Polsce i innych krajach. Rozmieszczając znaki zakazu BHP w dobrych miejscach, można wskazać na ryzyka i niebezpieczeństwa.

Znak zakazu BHP zwykle posiada wyraźne kolory. Zwracają na siebie uwagę. Użyte na znaku obrazki są opisane przez normę ISO 7010. Dzięki temu są czytelne. Mają prosty przekaz także dla osób z innych krajów. Zakup znaków zakazu BHP w REKART to pewność, że dokonali Państwo dobrego wyboru.

Znak zakazu BHP.

Zadaniem znaku zakazu BHP jest poprawa poziomu bezpieczeństwa. Dotyczy to osób przebywających w zakładach produkcyjnych, na placach budowy i wielu innych miejscach. Wszędzie tam, gdzie ludzi może spotkać zagrożenie, warto zastosować znaki bezpieczeństwa. Pozwolą ochronić nie tylko pracowników, ale także inne osoby mogące znaleźć się w niebezpiecznym miejscu.

Znaki zakazu BHP służą także do oznaczania miejsc, gdzie nikt nie powinien wchodzić. Dobrym przykładem może być zakaz wstępu lub zakaz palenia. Są jednak stosowane także w wielu innych sytuacjach.

Czytelność znaku zakazu BHP wynika wprost z zastosowanych kolorów. Zwykle dominuje jaskrawy, czerwony kolor. Od razu sugeruje niebezpieczeństwo i skłania do zapoznania się z treścią znaku.

Jak wykonane są nasze znaki zakazu BHP?

Dostępne w naszym sklepie online znaki zakazu BHP występują w dwóch odmianach. Prostym znakiem BHP jest naklejka samoprzylepna. Pozwala na umieszczenie znaku zakazu BHP w niemal dowolnym miejscu. Z powodzeniem można nakleić ją na ścianie, podłodze lub na urządzeniu.

Drugim rodzajem znaków zakazu BHP są te stworzone na tabliczkach z PCV. Są nieco bardiej solidne. Tę wersję można przytwierdzić także prrzy użyciu gwoździ, śrub, czy zawiesić.

Zarówno tabliczki BHP z PCV, jak i naklejki BHP mogą być też laminowane. Wzmocnione w ten sposób znaki zakazu BHP są bardiej wytrzymałe. Warto więc wybrać ten wariant, gdy znak bezpieczesńwa ma zostać umiesczony na zewnąrz. Solidne znaki BHP pozwolą na wiele lat użytku.

Dzięki użyciu warstwy klejącej, znaki zakazu BHP mogą być naklejane samemu, bez użycia narzędzi i kleju.

Znaki zakazu BHP – jakie są najpopularniejsze znaki zakazu BHP?

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele rodzajów znaków zakazu BHP. Są dostepne w formie tabliczek z PCV i jako wygodne naklejki. Do wyboru  naszych klinetów udostępniamy także różne wielkości znaków bezpieczeństwa.

Wśród najpopularniejszych znaków BHP znajdują się znaki zakazu wejścia. Stosowane są zwykle w szczególnie niebezpiecznych miejscach. Inne popularne znaki zakazu BHP dotyczą między innymi obsługi różnych maszyn. Pozwalają znacznie zwiększyć bezpieczeństwo pracowników i innych osób.

W wielu miejscach znajdują się także inne tabliczki zakazu BHP. Znaki BHP „Nie deptać trawnika” lub „Nie niszcz roślin” często można spotkać w parkach i na terenach zielonych. One także zaliczają się do znaków BHP.

Każdy znak zakazu BHP wskazuje na konieczność zachowania szczególnej ostrożności.

Znaki zakazu BHP.

Dlaczego warto kupić znak zakazu BHP w naszym sklepie online? Posiadamy wieloletnie doświadczenie i własny park maszyn, dlatego oferowane przez nas znaki mogą być dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Dzięki dostępności w wielu wzorach, rozmiarach i w kilku sposobach wykończenia, znaki zakazu BHP sprawdzą się w niemal każdym miejscu.

Jednocześnie jesteśmy producentem znaków zakazu BHP, które są dostępne w naszym sklepie internetowym. Z tego względu mogą się Państwo zaopatrzyć we wszystkie niezbędne znaki bezpieczeństwa dla Państwa firmy lub instytucji. Dostępność wszystkich niezbędnych znaków w jednym miejscu pozwoli zaoszczędzić Państwa czas. W naszej ofercie poza znakami Państwa znajdą Państwo także znaki przeciwpożarowe.

Warto pamiętać, że oznaczając niebezpieczne miejsca przy użyciu znaków zakazu BHP nie tylko spełniają państwo wymogi prawne. To także duży ukłon w stronę pracowników Państwa firmy i osób odwiedzających ją. Ochrona zdrowia i życia ludzi jest bowiem głównym zadaniem znaków bezpieczeństwa.

Sprawdź również dostępne u nas znaki nakazu BHP, znaki przeciwpożarowe oraz znaki ewakuacyjne.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Wyświetlanie 1–1 z 177 wyników