Zadzwoń do nas:

Znaki bezpieczeństwa BHP

Podstawą bezpieczeństwa na stanowiskach pracy, które w sposób szczególny zagrażają zdrowiu i życiu osób zatrudnionych, niezbędne jest profesjonalne oznakowanie takich miejsc poprzez specjalne Znaki bezpieczeństwa BHP.

Nasz sklep oferuje naklejki informacyjne nakazu, zakazu oraz naklejki ostrzegawcze BHP  do zastosowania w różnych sytuacjach. Przekazywanie informacji o czynnościach zabronionych, ewentualnym niebezpieczeństwie czy wskazanie konieczności użycia dodatkowych środków ochronnych, to niektóre z treści z zakresu BHP, jakie poprzez nasze wyroby, choćby tabliczki informacyjne BHP czy naklejki ostrzegawcze BHP, można przekazać. Każda z naklejek informacyjnych oraz ostrzegawczych BHP z dostępnej poniżej oferty wykonana jest na drodze wysokiej jakości wydruku, odznaczającego się odpornością na działanie warunków atmosferycznych. Oferujemy także możliwość wykonania naklejek BHP według projektu klienta.Tabliczki BHP – informacyjne, ostrzegawcze
W ofercie sklepu internetowego Rekart znajdują się nie tylko naklejki, ale także tabliczki. One także mogą pełnić funkcje informacyjne lub ostrzegawcze. W każdym zakładzie pracy obowiązują przepisy bezpieczeństwa higieny pracy i dlatego umieszczenie odpowiedniej naklejki lub tabliczki BHP jest koniecznością. W galerii sklepu znajdą Państwo nie tylko liczne zdjęcia, ale także opisy zawierające wszelkie niezbędne informacje dotyczące naklejek i tabliczek. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem sklepu i składania zamówień drogą internetową.
Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Wyświetlanie 1–1 z 923 wyników