Zadzwoń do nas:

Oznaczenia toalety

Wśród wielu oznaczeń i tabliczek BHP, oznaczenie toalety jest jednym z najbardziej rozpowszechnionych. Spotkamy je w niemal każdym obiekcie. Naklejki lub tabliczki z dobrze rozpoznawalnymi symbolami wskazują, w którym miejscu znajdują się toalety. W zależności od potrzeb można wykorzystać tabliczki z oznaczeniem ogólnym (“WC” lub napis “Toalety”). Można też wybrać oznaczenia odpowiednie dla toalety damskiej i męskiej.

To do zarządcy budynku lub terenu należy prawidłowe oznakowanie BHP. Podobnie jest w przypadku oznakowania toalet. Warto wyposażyć się w odpowiednie tabliczki lub naklejki z wyraźnymi symbolami. Będą zrozumiałe dla wszystkich użytkowników obiektu. Przewagą oznakowania toalety z wykorzystaniem symbolu nad napisem polega także na uniezależnieniu przekazu od konkretnego języka.

Dlaczego warto zastosować tabliczki BHP przy toaletach?

Oznaczenia na drzwi pomagają okiełznać chaos związany z rozmieszczeniem różnych pomieszczeń i miejsc w obiektach. Niezależnie od typu obiektu, prawie zawsze znajduje się w nim toaleta. Zapewnienie dostępu do niej swoim pracownikom, klientom, a czasem także osobom trzecim to dobra praktyka. Warto pomyśleć też o właściwym oznakowaniu toalet. To istotne szczególnie jeśli w budynku (a czasem poza nim) znajdują się zarówno toalety męskie, jak i damskie. Wtedy odpowiednie oznakowanie toalety męskiej i tabliczki wskazujące na toaletę damską są naprawdę potrzebne.
Koszt tabliczek oznaczających toalety nie jest wysoki, a decydując się na ich zakup unikniemy wielu pytań, a także pomyłek. Prawidłowe oznakowanie toalet przy użyciu naklejek oznaczeniowych lub tabliczek jest szczególnie istotne w miejscu, w którym przewija się wiele osób.

Naklejka z oznaczeniem toalety, czy laminowana tabliczka? Które oznaczenie toalety wybrać?

W naszym sklepie znajdą Państwo różne rodzaje oznaczeń. Mamy zarówno oznaczenia BHP, znaki nakazu, tabliczki ostrzegawcze i wiele innych. Wśród nich znajdują się także oznaczenia toalet. Proponujemy, aby wybrali Państwo oznaczenia toalet w formie wyraźnych symboli. Są widoczne z daleka, czytelne i zrozumiałe dla każdego, niezależnie od języka którym się posługuje. Przygotowaliśmy dwa wzory: oznaczenie toalety damskiej i oznaczenie toalety męskiej.
Oznaczenia toalet męskich i damskich są dostępne w trzech wariantach. W zależności od potrzeb występują jako naklejka – oznakowanie toalety, a także jako oznakowanie toalety na płytce pleksi. Pierwsza z tych opcji wykonania może być dodatkowo laminowana, co podnosi jej odporność na czynniki zewnętrzne. Który wariant oznaczeń toalety wybrać? Tabliczki oznaczeniowe w formie plastikowych płytek z nadrukiem nadają się idealnie do powieszenia. Można je też przykleić przy użyciu dwustronnej taśmy lub kleju. Chcąc przykleić oznakowanie toalety, na przykład do jej drzwi, można natomiast wybrać naklejkę samoprzylepną. Dzięki temu montaż oznaczenia toalety nie wymaga użycia dodatkowych artykułów.

Laminowane oznakowanie toalety

Jeżeli planują Państwo oznaczyć toaletę znajdującą się na zewnątrz budynku, warto wybrać laminowane oznakowanie. Dzięki dodatkowej warstwie ochronnej, naklejka oznaczająca toaletę męską lub damską jest znacznie bardziej wytrzymała. Staje się bowiem odporna na wilgoć, ścieranie, czy wpływ promieni słonecznych. Tabliczki oznaczeniowe z pleksi nie muszą być natomiast poddane takiemu zabiegowi. Są wytrzymałe na czynniki atmosferyczne już w podstawowej wersji.
Laminowanie naklejki samoprzylepnej nie wiąże się z dużym kosztem. To dodatkowo około 1 zł dopłaty.

Gdzie kupić oznaczenia toalet?

W celu kupna tabliczek oznaczeniowych dla toalet najlepiej skorzystać z oferty naszego sklepu. Poza dostępnymi w nim wzorami możemy także wykonać tabliczki oznaczeniowe z innymi wzorami. Wykonujemy także tabliczki z pleksi i naklejkami z wzorami wykonanymi na zamówienie klientów. Zachęcamy też do jednorazowego zakupu większej liczby tabliczek oznaczeniowych i oznaczeń BHP. Jeden zakup wiąże się z tylko jedną przesyłką, co jest nie tylko ekonomiczne, ale także przyjazne dla środowiska.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Wyświetlanie 1–1 z 4 wyników