Kategorie

Popularne produkty

Znaki przeciwpożarowe

Łatwa w montażu, widoczna, a do tego naprawdę trwała naklejka, to wyjątkowo skuteczny sposób na oznaczenie drogi przeciwpożarowej. Właśnie z tego powodu oferujemy oznaczenia, których nie musisz zawieszać na haczykach czy kołkach – w końcu mogą zostać przypadkowo strącone. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz znaki przeciwpożarowe w postaci trwałych naklejek. Możesz je umieścić w widocznym miejscu na ścianie czy nawet na podłodze. Dzięki temu w razie niebezpieczeństwa każdy będzie mógł je dostrzec, co z pewnością ochroni niejedną osobę.

Czym wyróżniają się znaki przeciwpożarowe?

Wyrazisty kolor w połączeniu z trwałym materiałem i laminatem – to sprawia, że oznaczenia przeciwpożarowe z naszego sklepu są tak skuteczne. Zwróć również uwagę na łatwość w odczytaniu symboli lub napisów. Dzięki temu przekaz jest naprawdę zrozumiały, więc nawet pod wpływem stresu zagrożone osoby nie będą miały problemów z włączeniem alarmu oraz ze znalezieniem gaśnicy. Dodatkowo znaki przeciwpożarowe są czerwone z kontrastującymi białymi napisami, więc nawet w ciemności z łatwością można je dostrzec i zrozumieć ich znaczenie.

Dlaczego należy dodawać znaki ochrony ppoż?

Oznaczenie drogi przeciwpożarowej bądź skuteczne zasygnalizowanie miejsc, gdzie znajduje się gaśnica lub system ochronny może uratować ludzkie życie w trakcie niebezpiecznej sytuacji. Dlatego tak ważne jest to, aby w miejscach publicznych typu urzędy, szpitale, szkoły, biura, sklepy czy zakłady produkcyjne znalazły się widoczne oznaczenia przeciwpożarowe. Dzięki nim nawet w stresującej sytuacji zagrożone osoby będą wiedziały, jak należy postąpić. Jednocześnie w wielu przypadkach znaki ochrony ppoż po prostu muszą się znaleźć. Wynika to z obowiązujących przepisów przeciwpożarowych, a ich nieprzestrzeganie może skutkować wysokimi karami finansowymi czy nawet niedopuszczeniem obiektu do użycia.

Sprawdź także wysokiej jakości znaki ewakuacyjne oraz znaki informacyjne BHP dostępne w naszym sklepie!

View as

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Page
1
/ 1
 • ALARM POŻAROWY- naklejka tabliczka

  1,106,00
  Naklejki bhp stosuje się na stanowiskach pracy, gdzie występuje zagrożenie dla życia lub zdrowia pracowników. Naklejki bhp mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Naklejki bhp mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych. ALARM POŻAROWY
 • GAŚNICA KIERUNEK – naklejka tabliczka

  10,0018,00
  Tabliczki naklejki bhp stosuje się na stanowiskach pracy, gdzie występuje zagrożenie dla życia lub zdrowia pracowników. Tabliczki bhp mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Tabliczki naklejki bhp mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych. GAŚNICA KIERUNEK
 • GAŚNICA – naklejka tabliczka

  1,106,00
  Naklejki bhp stosuje się na stanowiskach pracy, gdzie występuje zagrożenie dla życia lub zdrowia pracowników. Naklejki bhp mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Naklejki bhp mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych.
 • POŻAR W RAZIE NIEBEZPIECZEŃSTWA ZBIJ SZYBĘ – naklejka tabliczka

  1,106,00
  Naklejki bhp stosuje się na stanowiskach pracy, gdzie występuje zagrożenie dla życia lub zdrowia pracowników. Naklejki bhp mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Naklejki bhp mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych.
 • Tabliczka zbiornik PPOŻ

  20,0030,00
  Tablice informacyjne są świetnym nośnikiem informacyjnym i stanowią nieodłączny element reklamy zewnętrznej każdej firmy. PCV  jest to najpopularniejszy materiał wykorzystywany do tablic reklamowych i informacyjnych. PCV jest dosyć elastyczne, odporne na warunki atmosferyczne i charakteryzuje się stosunkowo nie dużą wagą.