Zadzwoń do nas:

Znaki informacyjne BHP

Znaki informacyjne BHP to elementy, których stosowanie w niektórych sytuacjach jest obowiązkowe, a w innych dobrowolne, ale wysoce zalecane. Niezależnie od tego, w jakim celu chcesz zastosować tablice informacyjne, wybieraj takie, które cechują się wysoką jakością i precyzją wykonania. W naszej ofercie znajdziesz różne warianty informacyjnych znaków. Są to oznaczenia uniwersalne, które są wymagane między innymi w miejscach takich, jak główne wyłączniki prądu czy ogólnodostępne apteczki. Ze względów bezpieczeństwa muszą się tam znaleźć odpowiednie tablice informacyjne BHP.

Naklejki informacyjne BHP – praktyczne i wytrzymałe oznaczenia

W zależności od potrzeb możesz wybrać znaki informacyjne BHP do wydruku lub zdecydować się na naklejki informacyjne BHP. Obie opcje są dopuszczalne i skuteczne, jednak naklejki są znacznie bardziej praktyczne. Warstwa samoprzylepna pozwala na umieszczenie takich oznaczeń niemal w dowolnym miejscu, sprawia także, że naklejki informacyjne stabilnie utrzymują się na ścianie, szybie lub innej powierzchni. Jeśli zatem zależy Ci na wytrzymałości i odporności na czynniki zewnętrzne, to właśnie taka forma tablic informacyjnych BHP będzie najlepszym wyborem.

Znaki informacyjne BHP – szeroki wybór

Nasza oferta obejmuje wiele rodzajów tablic informacyjnych w formie naklejek i znaków informacyjnych BHP do wydruku. Są to między innymi oznaczenia:

  • głównych wyłączników prądu,
  • awaryjnych wyłączników prądu,
  • apteczek,
  • instalacji fotowoltaicznych,
  • wartości napięcia danego urządzenia lub gniazda.

Dzięki takim uniwersalnym symbolom użytkownicy danego budynku lub terenu zostaną już z oddali poinformowani o miejscu istotnym z punktu widzenia bezpieczeństwa. Ułatwi im to szybkie podejmowanie decyzji w razie zagrożenia lub awarii. Warto zatem zadbać o wyposażenie obiektu w wysokiej jakości tablice informacyjne BHP. Znajdziesz je w naszym asortymencie. Sprawdź również znaki nakazu BHP oraz naklejki ewakuacyjne.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Wyświetlanie 1–1 z 100 wyników