Wersja językowa

Kategorie

Popularne produkty

Znaki ewakuacyjne

Znaki ewakuacyjne

Bezpieczeństwo zawsze jest najważniejsze. Dlatego też niezbędne są znaki ewakuacyjne BHP. Na szczęście w naszym sklepie internetowym zakupisz wybraną liczbę oznaczeń w formie naklejek. Zminimalizuj ryzyko i przekonaj się, gdzie i które znaki należy przykleić.

Wyjście ewakuacyjne znaki – jakie wybrać?

Do wyboru masz różne znaki ewakuacyjne BHP – np. wskazujące kierunek drogi ewakuacyjnej, miejsce zbiórki do ewakuacji oraz drzwi ewakuacyjne. Jednak konieczne staje się zaopatrzenie także w takie naklejki, jak te informujące o stopniu, dzięki czemu możliwe stanie się uniknięcie bardzo bolesnej kontuzji. Warto zdawać sobie sprawę z tego, że wyjście ewakuacyjne znaki zawieszane są nie tylko z powodu dobrej woli danej osoby, ale to także stanowią obowiązek prawny. W końcu wpływają one na podniesienie poziomu bezpieczeństwa. W momencie, gdy dojdzie do zagrożenia życia ludzkiego i wybuchu paniki znaki ewakuacyjne mogą odegrać kluczową rolę.

Dlaczego warto zakupić nasze znaki ewakuacyjne?

W każdej firmie czy w zamkniętej przestrzeni publicznej, gdzie przebywają ludzie, konieczne staje się zamontowanie znaków ewakuacyjnych. W końcu ich zadaniem ma być przekazanie istotnych wskazówek, jak zachować się w razie pojawienia się jakiegoś zagrożenia. Naklejki ewakuacyjne są bardzo pomocne w trakcie pożaru, awarii windy czy innej zagrażającej życiu sytuacji. Bardzo ważne staje się przywieszanie tabliczek ewakuacyjnych również przy stanowiskach pracy, gdzie pracują osoby, które mogą być narażone na niebezpieczeństwo. Sporą zaletą oferowanych przez nasz znaków jest to, że są tanie, wykonane z wysokiej jakości materiałów, a dodatkowo ich montaż staje się naprawdę banalny, a dzięki temu też nie zajmuje dużo czasu.

Już teraz wybierz solidne i wytrzymałe znaki ewakuacyjne, które dodaliśmy do naszej bogatej oferty. Sprawdź także znaki przeciwpożarowe oraz znaki ostrzegawcze BHP.

Montaż znaków ewakuacyjnych to nie tylko spełnienie wymogów BHP.

Dlaczego warto montować znaki ewakuacyjne w obiektach, którymi zarządzamy? W pierwszej kolejności jest to wymóg prawny, opisany w przepisach BHP. Poprawne oznakowanie wyjść ewakuacyjnych w dużym stopniu zwiększa poziom bezpieczeństwa pracowników i osób znajdujących się w obiektach. To jednak nie koniec korzyści płynących z zakupu znaków ewakuacyjnych. Oznakowanie dróg ewakuacyjnych, drzwi, a nawet stopni (znak “Uwaga stopień”) pomaga w orientacji w budynku. Znacznie ułatwia odnalezienie wyjścia z niego, szczególnie, gdy drzwi wyjściowe sąsiadują z innymi drzwiami.
Korzyści płyną także z montażu znaków ewakuacyjnych “Ciągnąć” i “Pchać”. Wskazują na to, w którą stronę otwiera się skrzydło drzwi. Dzięki temu unikniemy niepotrzebnego szarpania za nie w niewłaściwym kierunku. Znajdujące się w wielu miejscach znaki ewakuacyjne nie tylko podnoszą bezpieczeństwo podczas ewentualnej ucieczki budynku, na przykład w razie pożaru. W każdej chwili sprawiają, że znajdujące się w budynku podświadomie czują się zaopiekowane. Wiedząc, że zarządca budynku zadbał o poprawne oznakowanie dróg ewakuacyjnych czujemy się bezpiecznie.

Plastikowa tabliczka oznaczeniowa, czy naklejka oznaczająca wyjście ewakuacyjne?

W naszej ofercie posiadamy duży wybór tabliczek i naklejek oznaczeniowych. Są tu nie tylko różne rodzaje znaków ewakuacyjnych. Każdy z nich może być wykonany na kilka sposobów. Podstawowe znaki ewakuacyjne, które chętnie wybierają nasi klienci to:

 • Wyjście ewakuacyjne (różne wzory)
 • Uwaga stopień
 • Miejsce zbiórki do ewakuacji – kierunek
 • Miejsce zbiórki do ewakuacji
 • Drzwi ewakuacyjne
 • Schron ewakuacyjny
 • Okno ewakuacyjne z drabiną ewakuacyjną

Powyższe oznaczenia ewakuacyjne mogą być wykonane na trzy sposoby. Najprostszym i najtańszym rozwiązaniem jest samoprzylepna naklejka oznaczająca drogę ewakuacyjną. Jest prosta w montażu, który nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi. Aby podnieść wytrzymałość naklejki, mogą Państwo wybrać laminowaną naklejkę samoprzylepną z oznaczeniem ewakuacyjnym. Sprawdzi się także na zewnątrz i jest bardziej trwała. Najbardziej solidne są jednak tabliczki oznaczeniowe z pleksi. Wykonane na plastikowej płytce nadają się do powieszenia, przyklejenia lub zamocowania w wybranym miejscu w inny sposób.
Niezależnie od wybranego rodzaju znaku ewakuacyjnego, zamontowanie go w odpowiednim miejscu znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa. Dobrze opisane drogi i wyjścia ewakuacyjne są kluczowe w niebezpiecznych sytuacjach.

View as

Wyświetlanie 1–16 z 25 wyników

Page
1
/ 2
 • KLUCZ DO WYJŚCIA EWAKUACYJNEGO – znak BHP

  0,906,50
  Naklejki bhp stosuje się na stanowiskach pracy, gdzie występuje zagrożenie dla życia lub zdrowia pracowników. Naklejki bhp mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Naklejki bhp mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych. KLUCZ DO WYJŚCIA EWAKUACYJNEGO - znak BHP
 • OKNO EWAKUACYJNE Z DRABINĄ EWAKUACYJNĄ – znaki ewakuacyjne

  1,106,00
  OKNO EWAKUACYJNE Z DRABINĄ EWAKUACYJNĄ to znak ewakuacyjny BHP wskazujący miejsce okna ewakuacyjnego z dostępną drabiną.   Znaki ewakuacyjne stosuje się w miejscach które umożliwiają szybkie opuszczenie pomieszczenia. Mają one ogromne znaczenia podczas ewakuacji dużej ilości osób w momencie bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia. Ich celem jest wyraźne wskazanie kluczowych miejsc jak wyjście ewakuacyjne, droga ewakuacyjna czy miejsce zbiórki nawet w trudnych warunkach jak zadymienie czy brak oświetlenia. Znaki BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Ten rodzaj piktogramów BHP najczęściej można zobaczyć na zielonym tle, które wyróżnia ten rodzaj tablic z pośród wszystkich innych.
 • OKNO RATUNKOWE – znak BHP

  1,206,50
  OKNO RATUNKOWE - znak BHP Naklejki bhp stosuje się na stanowiskach pracy, gdzie występuje zagrożenie dla życia lub zdrowia pracowników. Naklejki bhp mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Naklejki bhp mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych. OKNO RATUNKOWE - znak BHP
 • SCHRON EWAKUACYJNY – znak BHP

  1,206,50
  SCHRON EWAKUACYJNY - znak BHP Naklejki bhp stosuje się na stanowiskach pracy, gdzie występuje zagrożenie dla życia lub zdrowia pracowników. Naklejki bhp mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Naklejki bhp mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych. SCHRON EWAKUACYJNY - znak BHP
 • TELEFON AWARYJNY – znak BHP

  1,206,50
  TELEFON AWARYJNY - znak BHP Naklejki bhp stosuje się na stanowiskach pracy, gdzie występuje zagrożenie dla życia lub zdrowia pracowników. Naklejki bhp mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Naklejki bhp mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych. TELEFON AWARYJNY - znak BHP
 • WYJŚCIE EWAKUACYJNE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH – znak BHP

  1,206,50
  WYJŚCIE EWAKUACYJNE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH - znak BHP Naklejki bhp stosuje się na stanowiskach pracy, gdzie występuje zagrożenie dla życia lub zdrowia pracowników. Naklejki bhp mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Naklejki bhp mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych. WYJŚCIE EWAKUACYJNE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH - znak BHP
 • ZBIJ ABY UZYSKAĆ DOSTĘP – znak BHP.

  1,007,00
  ZBIJ ABY UZYSKAĆ DOSTĘP - znak BHP Naklejki bhp stosuje się na stanowiskach pracy, gdzie występuje zagrożenie dla życia lub zdrowia pracowników. Naklejki bhp mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Naklejki bhp mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych. ZBIJ ABY UZYSKAĆ DOSTĘP - znak BHP
 • CIĄGNĄĆ ABY OTWORZYĆ – KIERUNEK – znaki ewakuacyjne BHP

  1,202,70
  CIĄGNĄĆ ABY OTWORZYĆ - KIERUNEK  -  to znak ewakuacyjny BHP wskazujący miejsce wyjścia ewakuacyjnego z pomieszczenia.   Znaki ewakuacyjne stosuje się w miejscach które umożliwiają szybkie opuszczenie pomieszczenia. Mają one ogromne znaczenia podczas ewakuacji dużej ilości osób w momencie bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia. Ich celem jest wyraźne wskazanie kluczowych miejsc jak wyjście ewakuacyjne, droga ewakuacyjna czy miejsce zbiórki nawet w trudnych warunkach jak zadymienie czy brak oświetlenia. Znaki BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Ten rodzaj piktogramów BHP najczęściej można zobaczyć na zielonym tle, które wyróżnia ten rodzaj tablic z pośród wszystkich innych.
 • CIĄGNĄĆ ABY OTWORZYĆ – znaki ewakuacyjne.

  2,006,50
  CIĄGNĄĆ ABY OTWORZYĆ to znak ewakuacyjny BHP informujący o konieczności pociągnięcia w celu otwarcia drzwi.   Znaki ewakuacyjne stosuje się w miejscach które umożliwiają szybkie opuszczenie pomieszczenia. Mają one ogromne znaczenia podczas ewakuacji dużej ilości osób w momencie bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia. Ich celem jest wyraźne wskazanie kluczowych miejsc jak wyjście ewakuacyjne, droga ewakuacyjna czy miejsce zbiórki nawet w trudnych warunkach jak zadymienie czy brak oświetlenia. Znaki BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Ten rodzaj piktogramów BHP najczęściej można zobaczyć na zielonym tle, które wyróżnia ten rodzaj tablic z pośród wszystkich innych.
 • DROGA EWAKUACYJNA – KIERUNEK – znaki ewakuacyjne

  14,2023,00
  DROGA EWAKUACYJNA to znak ewakuacyjny BHP wskazujący przebieg drogi do ewakuacji z pomieszczenia lub budynku.   Znaki ewakuacyjne stosuje się w miejscach które umożliwiają szybkie opuszczenie pomieszczenia. Mają one ogromne znaczenia podczas ewakuacji dużej ilości osób w momencie bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia. Ich celem jest wyraźne wskazanie kluczowych miejsc jak wyjście ewakuacyjne, droga ewakuacyjna czy miejsce zbiórki nawet w trudnych warunkach jak zadymienie czy brak oświetlenia. Znaki BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Ten rodzaj piktogramów BHP najczęściej można zobaczyć na zielonym tle, które wyróżnia ten rodzaj tablic z pośród wszystkich innych.
 • DRZWI EWAKUACYJNE – znaki ewakuacyjne

  8,0018,00
  DRZWI EWAKUACYJNE to znak ewakuacyjny BHP wskazujący miejsce drzwi ewakuacyjnych którymi można opuścić pomieszczenie w momencie zagrożenia.   Znaki ewakuacyjne stosuje się w miejscach które umożliwiają szybkie opuszczenie pomieszczenia. Mają one ogromne znaczenia podczas ewakuacji dużej ilości osób w momencie bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia. Ich celem jest wyraźne wskazanie kluczowych miejsc jak wyjście ewakuacyjne, droga ewakuacyjna czy miejsce zbiórki nawet w trudnych warunkach jak zadymienie czy brak oświetlenia. Znaki BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Ten rodzaj piktogramów BHP najczęściej można zobaczyć na zielonym tle, które wyróżnia ten rodzaj tablic z pośród wszystkich innych.
 • MIEJSCE ZBIÓRKI DO EWAKUACJI – KIERUNEK – znaki ewakuacyjne BHP

  60,0080,00
  MIEJSCE ZBIÓRKI DO EWAKUACJI - KIERUNEK to znak ewakuacyjny BHP wskazujący kierunek miejsca zbiórki w momencie obowiązkowej ewakuacji.   Znaki ewakuacyjne stosuje się w miejscach które umożliwiają szybkie opuszczenie pomieszczenia. Mają one ogromne znaczenia podczas ewakuacji dużej ilości osób w momencie bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia. Ich celem jest wyraźne wskazanie kluczowych miejsc jak wyjście ewakuacyjne, droga ewakuacyjna czy miejsce zbiórki nawet w trudnych warunkach jak zadymienie czy brak oświetlenia. Znaki BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Ten rodzaj piktogramów BHP najczęściej można zobaczyć na zielonym tle, które wyróżnia ten rodzaj tablic z pośród wszystkich innych. MIEJSCE ZBIÓRKI DO EWAKUACJI - KIERUNEK - znaki ewakuacyjne BHP
 • MIEJSCE ZBIÓRKI DO EWAKUACJI – znaki ewakuacyjne

  40,0060,00
  MIEJSCE ZBIÓRKI DO EWAKUACJI  to znak ewakuacyjny BHP wskazujący miejsce zbiórki w momencie obowiązkowej ewakuacji.   Znaki ewakuacyjne stosuje się w miejscach które umożliwiają szybkie opuszczenie pomieszczenia. Mają one ogromne znaczenia podczas ewakuacji dużej ilości osób w momencie bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia. Ich celem jest wyraźne wskazanie kluczowych miejsc jak wyjście ewakuacyjne, droga ewakuacyjna czy miejsce zbiórki nawet w trudnych warunkach jak zadymienie czy brak oświetlenia. Znaki BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Ten rodzaj piktogramów BHP najczęściej można zobaczyć na zielonym tle, które wyróżnia ten rodzaj tablic z pośród wszystkich innych.
 • PCHAĆ ABY OTWORZYĆ – znaki ewakuacyjne

  2,006,50
  PCHAĆ ABY OTWORZYĆ to znak ewakuacyjny BHP informujący o konieczności popchnięcia w celu otwarcia drzwi.   Znaki ewakuacyjne stosuje się w miejscach które umożliwiają szybkie opuszczenie pomieszczenia. Mają one ogromne znaczenia podczas ewakuacji dużej ilości osób w momencie bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia. Ich celem jest wyraźne wskazanie kluczowych miejsc jak wyjście ewakuacyjne, droga ewakuacyjna czy miejsce zbiórki nawet w trudnych warunkach jak zadymienie czy brak oświetlenia. Znaki BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Ten rodzaj piktogramów BHP najczęściej można zobaczyć na zielonym tle, które wyróżnia ten rodzaj tablic z pośród wszystkich innych.
 • PCHAJ ABY OTWORZYĆ – KIERUNEK – znaki ewakuacyjne BHP

  1,202,70
  PCHAJ ABY OTWORZYĆ - KIERUNEK -  to znak ewakuacyjny BHP wskazujący miejsce wyjścia ewakuacyjnego z pomieszczenia.   Znaki ewakuacyjne stosuje się w miejscach które umożliwiają szybkie opuszczenie pomieszczenia. Mają one ogromne znaczenia podczas ewakuacji dużej ilości osób w momencie bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia. Ich celem jest wyraźne wskazanie kluczowych miejsc jak wyjście ewakuacyjne, droga ewakuacyjna czy miejsce zbiórki nawet w trudnych warunkach jak zadymienie czy brak oświetlenia. Znaki BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Ten rodzaj piktogramów BHP najczęściej można zobaczyć na zielonym tle, które wyróżnia ten rodzaj tablic z pośród wszystkich innych.
 • PRZEKRĘĆ ABY OTWORZYĆ – KIERUNEK – znaki ewakuacyjne BHP

  1,202,70
  PRZEKRĘĆ ABY OTWORZYĆ - KIERUNEK -  to znak ewakuacyjny BHP wskazujący miejsce wyjścia ewakuacyjnego z pomieszczenia.   Znaki ewakuacyjne stosuje się w miejscach które umożliwiają szybkie opuszczenie pomieszczenia. Mają one ogromne znaczenia podczas ewakuacji dużej ilości osób w momencie bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia. Ich celem jest wyraźne wskazanie kluczowych miejsc jak wyjście ewakuacyjne, droga ewakuacyjna czy miejsce zbiórki nawet w trudnych warunkach jak zadymienie czy brak oświetlenia. Znaki BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Ten rodzaj piktogramów BHP najczęściej można zobaczyć na zielonym tle, które wyróżnia ten rodzaj tablic z pośród wszystkich innych.