Wersja językowa

Kategorie

Popularne produkty

Znaki nakazu BHP

Znaki nakazu BHP

Dlaczego warto stosować znaki nakazu BHP? Często jest to wymóg określony przepisach BHP. Znaki nakazu BHP warto jednak stosować także bez takiego wymogu prawnego. W znacznym stopniu podnoszą bezpieczeństwo pracy. W niemal każdym miejscu, gdzie liczy się ochrona osób, warto stosować poprawne znaki BHP.

Oferta znaków nakazu BHP w naszym sklepie internetowym jest duża. Mamy wszystkie rodzaje znaków BHP i innych oznaczeń bezpieczeństwa. Znaki posiadają proste i czytelne rysunki zgodne z normą ISO 7010.

Znak nakazu BHP zwykle jest naklejką lub tabliczką z PCV. Nadrukowane na nim informacje są czytelne dla odbiorcy. Zwykle na znaku nakazu BHP znajduje się zarówno piktogram, jak i podpis. Dzięki temu treść znaku nakazu BHP jest jasna i zrozumiała.

Wśród najpopularniejszych znaków nakazu BHP są:

Oznakowanie BHP to nie tylko nakaz stosowania przedmiotów pomagających w ochronie życia i zdrowia. Często znak nakazu BHP wskazuje na konieczność stosowania pewnych procedur lub kierunek ruchu pieszych.

 

Znak nakazu BHP.

Przepisy BHP kładą spory nacisk na ochronę zdrowia i życia ludzi. Pomaga w tym użycie tabliczek i naklejek BHP. Znaki nakazu BHP wskazują na to, jakie czynności trzeba podjąć, by być bezpiecznym.

Dla zwrócenia na nie większej uwagi, znaki nakazu BHP zwykle mają jaskrawy, niebieski kolor. Od razu  po spojrzeniu w ich stronę, wiadomo jakie niebezpieczeństwo nam grozi.  Niebieskie tabliczki z opisem jasno obrazują nakaz użycia przedmiotów ochronnych.

Znak nakazu BHP, który znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu, może mieć podpis w różnych językach. Najpopularniejsze to język polski, ukraiński oraz angielski.

Znaki nakazu BHP ISO 7010.

Norma ISO 7010 określa wygląd znaków nakazu BHP. Znak nakazu BHP ISO 7010 jest więc zrozumiały dla wielu osób z całego świata. Także inne znaki nakazu BHP, które znajdą Państwo w naszym sklepie online, są zgodne z tą normą. Oznaczenia obrazkowe i piktogramy widoczne na naszych znakach nakazu BHP są powszechnie znane. Stosuje je między innymi branża budowlana, produkcyjna i inne.

Stosowanie znaków BHP zgodnych z normą ISO 7010 jest istotne. Nie tylko dla spełnienia norm określonych w przepisach. Wskazane w normie ISO 7010 oznaczenia są bardzo proste do zrozumienia, a zarazem czytelne. W połączeniu z jaskrawym kolorem niebieskiej tabliczki BHP pomagają podnieść poziom bezpieczeństwa.

Znaki nakazu BHP z opisem.

Dla bardzo dobrego zrozumienia przekazu, znaki nakazu BHP zwykle posiadają także podpis.  Opisanie znaku nakazu BHP za pomocą krótkiego komunikatu wzmacnia przekaz. Staje się dzięki temu bardzo jasny także dla osób mniej znających dane miejsce i procedury.

Dla sprostania potrzebom naszych klientów, znaki nakazu BHP dostępne są w kilku językach. Najczęściej wybierane są znaki nakazu BHP z polskim opisem. W ofercie sklepu REKART znajdą Państwo jednak także znaki BHP po angielsku. To duże ułatwienie, szczególnie dla firm, w których nie wszyscy pracownicy zrozumieją komunikaty w języku polskim.

Czy znak nakazu BHP z dodatkowym opisem jest bardziej czytelny niż sam piktogram lub rysunek? Zazwyczaj tak. Dodatkowy opis dokładnie wyjaśnia, co ma na celu konkretne oznakowanie BHP.

Znaki nakazu BHP — dlaczego warto kupić je w REKART?

Wiele lat doświadczenia i własny park maszynowy sprawiają, że w naszym sklepie znajdą Państwo wszystkie znaki nakazu BHP. Znaki BHP służą zwykle do oznakowania niebezpieczeństwa w danym miejscu.

Dzięki zastosowaniu znaków nakazu BHP REKART  mogą Państwo nie tylko spełnić wymogi stawiane przez przepisy BHP. Czytelne i niedrogie znaki są także sposobem na ochronę swoich pracowników i innych osób przebywających na terenie obiektów.

Dostępne jako naklejki lub tabliczki z PCV znaki nakazu BHP można szybko i sprawnie nakleić. Wielu naszych klientów decyduje się na samodzielny montaż znaków BHP. To proste i nie wymaga użycia dodatkowego kleju lub taśmy. Wszystkie tabliczki BHP i znaki BHP w REKART posiadają warstwę przylepną.

Sprawdź również dostępne u nas znaki zakazu BHP, znaki przeciwpożarowe oraz znaki ewakuacyjne.

View as

Wyświetlanie 1–16 z 76 wyników

Page
1
/ 5
 • CHROŃ GŁOWĘ – znak BHP,

  1,007,00
  CHROŃ GŁOWĘ to znak nakazu BHP informujący o obowiązku zabezpieczenia głowy.   Tablice BHP stosuje się w miejscach pracy oraz innych miejscach objętych przepisami BHP. Mają one zminimalizować potencjalne zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi przebywających w pobliżu. Piktogramy BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Znaki nakazu BHP mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych. Znak nakazu informuje o czynności którą należy podjąć w celu uniknięcia zagrożenia.
 • DBAJ O CZYSTOŚĆ I PORZĄDEK NA STANOWISKU PRACY – znak BHP.

  0,907,00
  DBAJ O CZYSTOŚĆ I PORZĄDEK NA STANOWISKU PRACY - znak BHP -  to znak nakazu BHP   Tablice BHP stosuje się w miejscach pracy oraz innych miejscach objętych przepisami BHP. Mają one zminimalizować potencjalne zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi przebywających w pobliżu. Piktogramy BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Znaki nakazu BHP mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych. Znak nakazu informuje o czynności którą należy podjąć w celu uniknięcia zagrożenia. DBAJ O CZYSTOŚĆ I PORZĄDEK NA STANOWISKU PRACY - znak BHP  
 • EAR EYE AND HEAD PROTECTION MUST BE WORN – znak BHP,

  1,007,00

  EAR EYE AND HEAD PROTECTION MUST BE WORN - znak BHP

  Tablice BHP stosuje się w miejscach pracy oraz innych miejscach objętych przepisami BHP. Mają one zminimalizować potencjalne zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi przebywających w pobliżu. Piktogramy BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Znaki nakazu BHP mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych. Znak nakazu informuje o czynności którą należy podjąć w celu uniknięcia zagrożenia. EAR EYE AND HEAD PROTECTION MUST BE WORN - znak BHP  
 • KIERUNEK PRZEJŚCIA – znak BHP

  0,806,00
  KIERUNEK PRZEJŚCIA to znak nakazu BHP wskazujący kierunek przejścia.   Tablice BHP stosuje się w miejscach pracy oraz innych miejscach objętych przepisami BHP. Mają one zminimalizować potencjalne zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi przebywających w pobliżu. Piktogramy BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Znaki nakazu BHP mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych. Znak nakazu informuje o czynności którą należy podjąć w celu uniknięcia zagrożenia.    
 • KOMORA DO MYCIA PRODUKTÓW – znak BHP

  0,906,50
  KOMORA DO MYCIA PRODUKTÓW - znak BHP   Tablice BHP stosuje się w miejscach pracy oraz innych miejscach objętych przepisami BHP. Mają one zminimalizować potencjalne zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi przebywających w pobliżu. Piktogramy BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Znaki nakazu BHP mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych. Znak nakazu informuje o czynności którą należy podjąć w celu uniknięcia zagrożenia. KOMORA DO MYCIA PRODUKTÓW - znak BHP  
 • KOMORA DO MYCIA RĄK – znak BHP,

  1,007,00
  KOMORA DO MYCIA RĄK to znak nakazu BHP wskazujący miejsce komory do mycia rąk.   Tablice BHP stosuje się w miejscach pracy oraz innych miejscach objętych przepisami BHP. Mają one zminimalizować potencjalne zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi przebywających w pobliżu. Piktogramy BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Znaki nakazu BHP mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych. Znak nakazu informuje o czynności którą należy podjąć w celu uniknięcia zagrożenia. KOMORA DO MYCIA RĄK - znak BHP
 • KOMORA DO MYCIA SPRZĘTU PRODUKCYJNEGO – GASTRONOMIA – znak BHP,

  1,007,00
  KOMORA DO MYCIA SPRZĘTU PRODUKCYJNEGO - GASTRONOMIA - znak BHP Tablice BHP stosuje się w miejscach pracy oraz innych miejscach objętych przepisami BHP. Mają one zminimalizować potencjalne zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi przebywających w pobliżu. Piktogramy BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Znaki nakazu BHP mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych. Znak nakazu informuje o czynności którą należy podjąć w celu uniknięcia zagrożenia. KOMORA DO MYCIA SPRZĘTU PRODUKCYJNEGO - GASTRONOMIA - znak BHP  
 • NAKAZ STOSOWANIA DETEKTORA GAZU – znak BHP

  0,806,00
  NAKAZ STOSOWANIA DETEKTORA GAZU to znak nakazu BHP nakazujący stosowanie detektora gazu.   Tablice BHP stosuje się w miejscach pracy oraz innych miejscach objętych przepisami BHP. Mają one zminimalizować potencjalne zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi przebywających w pobliżu. Piktogramy BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Znaki nakazu BHP mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych. Znak nakazu informuje o czynności którą należy podjąć w celu uniknięcia zagrożenia.
 • NAKAZ STOSOWANIA PASÓW BEZPIECZEŃSTWA – znak BHP,

  1,007,00
  NAKAZ STOSOWANIA PASÓW BEZPIECZEŃSTWA to znak nakazu BHP informujący o nakazie zapinania pasów bezpieczeństwa.   Tablice BHP stosuje się w miejscach pracy oraz innych miejscach objętych przepisami BHP. Mają one zminimalizować potencjalne zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi przebywających w pobliżu. Piktogramy BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Znaki nakazu BHP mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych. Znak nakazu informuje o czynności którą należy podjąć w celu uniknięcia zagrożenia.
 • NAKAZ UŻYWANIA APARATU ODDECHOWEGO – znak BHP

  0,806,00
  NAKAZ UŻYWANIA APARATU ODDECHOWEGO to znak nakazu BHP mówiący o nakazie używania aparatu oddechowego na danym obszarze.   Tablice BHP stosuje się w miejscach pracy oraz innych miejscach objętych przepisami BHP. Mają one zminimalizować potencjalne zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi przebywających w pobliżu. Piktogramy BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Znaki nakazu BHP mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych. Znak nakazu informuje o czynności którą należy podjąć w celu uniknięcia zagrożenia.
 • NAKAZ ZAKŁADANIA KAMIZELEK RATUNKOWYCH – znak BHP

  0,806,00
  NAKAZ ZAKŁADANIA KAMIZELEK RATUNKOWYCH to znak nakazu BHP informujący o bezwzględnym nakazie używania kamizelek ratunkowych.   Tablice BHP stosuje się w miejscach pracy oraz innych miejscach objętych przepisami BHP. Mają one zminimalizować potencjalne zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi przebywających w pobliżu. Piktogramy BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Znaki nakazu BHP mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych. Znak nakazu informuje o czynności którą należy podjąć w celu uniknięcia zagrożenia.
 • NAKŁADAJ FARTUCH SPAWALNICZY – znak BHP

  1,106,00
  NAKŁADAJ FARTUCH SPAWALNICZY to znak nakazu BHP informujący o obowiązku zakładania fartucha spawalniczego.   Tablice BHP stosuje się w miejscach pracy oraz innych miejscach objętych przepisami BHP. Mają one zminimalizować potencjalne zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi przebywających w pobliżu. Piktogramy BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Znaki nakazu BHP mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych. Znak nakazu informuje o czynności którą należy podjąć w celu uniknięcia zagrożenia.
 • NAKŁADAJ KAMIZELKĘ ODBLASKOWĄ – znak BHP

  0,906,50
  NAKŁADAJ KAMIZELKĘ ODBLASKOWĄ to znak nakazu BHP informujący o obowiązku zakładania kamizelki odblaskowej.   Tablice BHP stosuje się w miejscach pracy oraz innych miejscach objętych przepisami BHP. Mają one zminimalizować potencjalne zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi przebywających w pobliżu. Piktogramy BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Znaki nakazu BHP mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych. Znak nakazu informuje o czynności którą należy podjąć w celu uniknięcia zagrożenia.
 • NAKŁADAJ KASK CHROŃ GŁOWĘ – znak BHP,

  1,007,00
  NAKŁADAJ KASK CHROŃ GŁOWĘ to znak nakazu BHP informujący o obowiązku nakładania kasku w celu ochrony głowy.   Tablice BHP stosuje się w miejscach pracy oraz innych miejscach objętych przepisami BHP. Mają one zminimalizować potencjalne zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi przebywających w pobliżu. Piktogramy BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Znaki nakazu BHP mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych. Znak nakazu informuje o czynności którą należy podjąć w celu uniknięcia zagrożenia.
 • NAKŁADAJ MASKĘ DO MALOWANIA – znak BHP

  0,906,50
  NAKŁADAJ MASKĘ DO MALOWANIA to znak nakazu BHP informujący o obowiązku nakładania maski podczas malowania.   Tablice BHP stosuje się w miejscach pracy oraz innych miejscach objętych przepisami BHP. Mają one zminimalizować potencjalne zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi przebywających w pobliżu. Piktogramy BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Znaki nakazu BHP mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych. Znak nakazu informuje o czynności którą należy podjąć w celu uniknięcia zagrożenia. NAKŁADAJ MASKĘ DO MALOWANIA - znak BHP
 • NAKŁADAJ MASKĘ PRZECIWPYŁOWĄ – znak BHP,

  1,007,00
  NAKŁADAJ MASKĘ PRZECIWPYŁOWĄ to znak nakazu BHP informujący o nakazie zakładania maski przeciwpyłowej.   Tablice BHP stosuje się w miejscach pracy oraz innych miejscach objętych przepisami BHP. Mają one zminimalizować potencjalne zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi przebywających w pobliżu. Piktogramy BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Znaki nakazu BHP mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych. Znak nakazu informuje o czynności którą należy podjąć w celu uniknięcia zagrożenia. NAKŁADAJ MASKĘ PRZECIWPYŁOWĄ - znak BHP