Zadzwoń do nas:

PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK wz 1 – znak BHP,

Add to Wishlist

1,007,00

PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK to znak nakazu BHP informujący o miejscu umieszczenia płynu dezynfekującego i możliwości skorzystania z niego.

 

Tablice BHP stosuje się w miejscach pracy oraz innych miejscach objętych przepisami BHP. Mają one zminimalizować potencjalne zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzi przebywających w pobliżu. Piktogramy BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Znaki nakazu BHP mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych. Znak nakazu informuje o czynności którą należy podjąć w celu uniknięcia zagrożenia.

Oznakowanie płynu do dezynfekcji rąk – naklejka.

W dobie pandemii we wszystkich miejscach publicznych zalecana jest dezynfekcja dłoni. Działanie to ma na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa. Warto więc zatroszczyć się o odpowiednie oznakowanie umieszcza – pomogą ci w tym nasze naklejki płyn do dezynfekcji rąk

Specyfikacja tabliczki płyn do dezynfekcji rąk.

Nasze produkty charakteryzują się wysokiej jakości wydrukiem, odpornym na wszelkie warunki atmosferyczne. W ich produkcji używamy jedynie oryginalnych tuszów drukarskich. Płyn do dezynfekcji rąk naklejka w wersji laminowanej posiada druk dodatkowo zabezpieczony laminatem. Z kolei w wersji PVC tabliczka podklejona została taśmą dwustronną.

Sprawdź również naszą ofertę na znaki zakazu BHP oraz znaki informacyjne BHP.

Pozostałe wzory: DEZYNFEKCJA RĄK wz2 DEZYNFEKCJA RĄK wz3

 

Waga 0,05 kg
Wymiary 0,1 × 10 × 14 cm
Format

, , , , ,

Podłoże

,

Rodzaj

,

wersja językowa