PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK wz 1- naklejka tabliczka

0,806,00

Tabliczka płyn do dezynfekcji rąk informuje o znajdującym się płynie dezynfekującym i możliwości skorzystania z niego. Naklejki bhp stosuje się na stanowiskach pracy, gdzie występuje zagrożenie dla życia lub zdrowia pracowników. Naklejki bhp mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Naklejki bhp mają również za zadanie zakazać pracownikom wykonywania czynności zabronionych.

PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK wz 1

 

  • 100x140
  • f-folia samoprzylepna
  • s-standard
+
Dodaj do ulubionych

Opis:

Oznakowanie płynu do dezynfekcji rąk – naklejka

W dobie pandemii we wszystkich miejscach publicznych zalecana jest dezynfekcja dłoni. Działanie to ma na celu zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa. Warto więc zatroszczyć się o odpowiednie oznakowanie umieszcza – pomogą ci w tym nasze naklejki płyn do dezynfekcji rąk

Specyfikacja tabliczki płyn do dezynfekcji rąk

Nasze produkty charakteryzują się wysokiej jakości wydrukiem, odpornym na wszelkie warunki atmosferyczne. W ich produkcji używamy jedynie oryginalnych tuszów drukarskich. Płyn do dezynfekcji rąk naklejka w wersji laminowanej posiada druk dodatkowo zabezpieczony laminatem. Z kolei w wersji PVC tabliczka podklejona została taśmą dwustronną.

Sprawdź również naszą ofertę na znaki zakazu BHP oraz naklejki informacyjne BHP.