Zadzwoń do nas:

GŁÓWNY ZAWÓR GAZU wz2 – znaki ostrzegawcze BHP,

Add to Wishlist

1,007,00

GŁÓWNY ZAWÓR GAZU wz2 – znaki ostrzegawcze BHP to tablica ostrzegawcza (naklejka lub tabliczka) informująca o lokalizacji głównego zaworu gazu.

Znaki ostrzegawcze BHP stosuje się w miejscach wykonywania pracy jak i innych miejscach w celu ochrony osób tam przebywających. Miejsca te najczęściej objęte są ścisłymi przepisami BHP, które regulują obowiązek występowania odpowiedniego oznaczenia ostrzegawczego. Znaki BHP z kategorii ostrzegawczych, mają na celu minimalizację zagrożenia dla życia lub zdrowia ludzi przebywających w pobliżu. Piktogramy ostrzegawcze występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Tablice BHP mają za zadanie poinformować o występującym niebezpieczeństwie. Znaki ostrzegawcze BHP przestrzegają przed niebezpieczeństwem spowodowanym działaniem maszyn (mechanicznych i elektrycznych) oraz wykonywaniem prac które narazić mogą inne osoby na niebezpieczeństwo.

Zgodnie z przepisami BHP w każdym publicznym miejscu konieczne jest oznaczenie głównego zaworu gazu naklejką lub tabliczką. Musi być ona widoczna i wytrzymała, aby z biegiem czasu nie ulegać zniszczeniu, dlatego warto zadbać o jak najlepszą jakość tego typu tabliczki.

Naklejka główny zawór gazu wz2 – najważniejsze informacje:

  • Wysokiej jakości wydruk odporny na warunki atmosferyczne,
  • Używamy oryginalnych tuszów drukarskich,
  • Naklejka główny zawór gazu w wersji laminowanej, druk dodatkowo zabezpieczony laminatem,
  • Wersja PVC podklejona taśmą dwustronną.
  • Naklejka cięta po obrysie

W ofercie naszego sklepu znajdują się także znaki zakazu BHP oraz znaki nakazu BHP.

Waga 0,05 kg
Wymiary 0,1 × 10 × 14 cm
Format

, , , ,

Podłoże

,

Rodzaj

,

wersja językowa