Zadzwoń do nas:
Popularne produkty

WYJŚCIE EWAKUACYJNE – znaki ewakuacyjne,

Add to Wishlist

16,0027,00

WYJŚCIE EWAKUACYJNE to znak ewakuacyjny BHP wskazujący wyjście ewakuacyjne do szybkiego opuszczenia miejsca (pomieszczenia lub budynku).

 

Znaki ewakuacyjne stosuje się w miejscach które umożliwiają szybkie opuszczenie pomieszczenia. Mają one ogromne znaczenia podczas ewakuacji dużej ilości osób w momencie bezpośredniego zagrożenia zdrowia i życia. Ich celem jest wyraźne wskazanie kluczowych miejsc jak wyjście ewakuacyjne, droga ewakuacyjna czy miejsce zbiórki nawet w trudnych warunkach jak zadymienie czy brak oświetlenia. Znaki BHP występują w formie tablic (płyta PCV) oraz wysokiej jakości naklejek. Ten rodzaj piktogramów BHP najczęściej można zobaczyć na zielonym tle, które wyróżnia ten rodzaj tablic z pośród wszystkich innych.

WYJŚCIE EWAKUACYJNE – znaki ewakuacyjne:

  • Rozmiar naklejki tabliczki 300×150 (mm)
  • Podkład PVC 3 mm
  • Wysokiej jakości wydruk odporny na warunki atmosferyczne,
  • Używamy oryginalnych tuszów drukarskich.
  • Wydruk dodatkowo pokryty laminatem zabezpieczającym
  • Wersja PVC podklejona taśmą dwustronną.

 

Znak wyjście ewakuacyjne przedstawione jest w formie piktogramu z napisem. Widnieje na nim postać zmierzająca w kierunku drzwi, miejsca umożliwiającego bezpieczne opuszczenie pomieszczenia. Tło tablicy wykonane jest w kolorze zielonym, tak aby odróżnić ten rodzaj znaku BHP od pozostałych. W przestrzeni publicznej, często również można spotkać znak wyjście ewakuacyjne w formie podświetlonej. Jeśli jesteś zainteresowany taką formą znaku, skontaktuj się z nami a my zrealizujemy twoje indywidualne zamówienie.

Sprawdź pozostałe znaki ewakuacyjne dostępne w naszym sklepie BHP.

Waga 0,05 kg
Wymiary 0,1 × 10 × 14 cm
Podłoże

,

wersja językowa